Випускники 2016-2017н.р.

Класний керівник - учитель трудового навчання Світлана Миколаївна Кебець

/Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/20170624_192258.jpg

Катюжинська Анастасія - золота медаль
Козел Анастасія - золота медаль
Сорбат Дар'я - золота медаль
Барахович Анастасія - золота медаль
- золота медаль


Випускники 2015-2016 н.р.

/Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/2016_новый размер.jpg

Класний керівник - учитель української мови та літератури Олена Віталіївна Хоменко

/Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/qoq-rvkTBU8_новый размер.jpg

Хоменко Марина - золота медаль
Дєдушкіна Оксана - срібна медаль
Ащеулова Тетяна - срібна медаль
Шрамченко Анна - золота медаль
Коротенко Анна - золота медаль


Випускники 2014 - 2015 н.р.

/Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/image (4)_новый размер.jpg
Класний керівник - учитель української мови Надточій Світлана Миколаївна

/Files/photogallery/1342/SDC10064_новый размер.JPG

Кравченко Марина - срібна медаль


Випускники 2013 - 2014 н.р.

/Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/7WCz6dHjPIw.jpg
Класний керівник - учитель української мови
Валентина Єгорівна Балюк


/Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/mDOI4nIo9Tg.jpg /Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/Dfkmrj.jpg

Валько Кирило - срібна медаль


/Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/Xt35_LnQnzU.jpg /Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/2yuy.jpg

Чикомасова Тетяна - срібна медаль


/Files/images/nimi_pishayutsya_vipuskniki/sfdsgdg.jpg

Ткачова Валерія - срібна медаль


Випускники 2013-2014 н.р.

  1. Артамонов Дмитро Валерійович
  2. Бабаджанян Павло Арменович
  3. Барикін Дмитро Сергійович
  4. Бондарєв Іван Іванович
  5. Булашенко Марина Ігорівна
  6. Валько Кирило Сергійович
  7. Вертюченко Аліна Романівна
  8. Вінда Наталія Миколаївна
  9. Габенко Артем Олегович
  10. Капелько Крістіна олександрівна
  11. Кольченко Наталія Сергійївна
  12. Кургаліна Анна Олександрівна
  13. Левіков Денис Сергійович
  14. Литвинова Діана Сергіївна
  15. Михайленко Людмила Олексіївна
  16. Никорич Артур Михайлович
  17. Олійник Анастасія Василівна
  18. Павловець Єгор Сергійович
  19. Примакова Ганна Вікторівна
  20. Родченко Олександр Віталійович
  21. Романенко Юлія Ігорівна
  22. Сміляк Олександр леонідович
  23. Ткачова Валерія Григорівна
  24. Трєтяк Альона Сергіївна
  25. Троценко Олександр Сергійович
  26. Храпунов Олег Вікторович
  27. Чикомасова Тетяна Володимирівна
  28. Ядута Дарина Анатоліївна
  29. Рябуха Дарина Володимирівна
  30. Кульша Вадим Сергійович
Кiлькiсть переглядiв: 659

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.