/Files/images/karantin/unnamed.jpg


Наказ МОН №1115 від 08.09.2020 "Деякі питання організації дистанційного навчання"


ПРОЕКТ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН"

6 квітня 2020 року о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проект "Всеукраїнська школа онлайн" – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали таYouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Усі уроки також транслюватиме медіасервіс MEGOGO. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас – ZOOM та News One

7 клас – ZIK

8 клас – Індиго та УНІАН

9 клас – Рада та UA:Культура

10 клас – UA:Перший

11 клас – М1

/Files/images/karantin/5e84567c481bf411112454.png

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

За інформацією офіційного вебсайту Міністерства освіти і науки України


Наказ "Про затвердження дистанційної роботи на період карантину"

Про внесення змін до наказу по закладу освіти від 18.03.2020 р. № 45-ОД «Про запровадження дистанційної роботи на періодкарантину»


Увага! Навчання під час карантину!

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно листа Міністерства освіти і наукиУкраїни №1/9-154від 11.03.2020 року,наказу Міністерства освіти інаукиУкраїни № 466 25.04.2013 року «Про затвердження Положення про дистанційне навчання», відповідно до статті 9Закону України «Про загальну середню освіту»,листаМіністерства освіти і науки України від 5.02.2016 № 1/9-62від «Щодо організації навчального процесу», Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01, пункту 77Інструкції про порядокобчислення заробітної плати працівників освіти(затвердженої наказом Міністерства освіти України № 102 від 15.04.1993) з метою організації освітнього процесу під час карантину в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області наказ № 43-ОД від 13.03.2020 р. «Про призупинення освітнього процесу».

ВАМ ЯК УЧАСНИКУ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ:

Учителями школи за допомогою сервісу Google Classroom розміщені матеріали для навчання за допомогоюдистанційних технологій підчаскарантину,дезазначені матеріали до уроків, домашнє завдання, форми їх виконання, контроль.

1. Встановити контроль за виконанням даних завдань.

§ Кожного дня надавати інформацію класному керівнику про захворювання ГРВІ/РВІ (інші хвороби) чи симптоми хвороби, виявлені у Вашої дитини.

§ Своєчасно повідомити вчителя щодо ускладнень при опрацюванні зазначеного навчального матеріалу.

§ Профілактика зараження є дешевшою та ефективнішою, ніж лікування. Тому наше найголовніше завдання не допустити поширення коронавірусної інфекції:

Адміністрація закладу освіти

Кiлькiсть переглядiв: 563

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.