/Files/images/karantin/unnamed.jpg


Наказ "Про затвердження дистанційної роботи на період карантину"

Про внесення змін до наказу по закладу освіти від 18.03.2020 р. № 45-ОД «Про запровадження дистанційної роботи на періодкарантину»


Увага! Навчання під час карантину!

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відповідно листа Міністерства освіти і наукиУкраїни №1/9-154від 11.03.2020 року,наказу Міністерства освіти інаукиУкраїни № 466 25.04.2013 року «Про затвердження Положення про дистанційне навчання», відповідно до статті 9Закону України «Про загальну середню освіту»,листаМіністерства освіти і науки України від 5.02.2016 № 1/9-62від «Щодо організації навчального процесу», Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01, пункту 77Інструкції про порядокобчислення заробітної плати працівників освіти(затвердженої наказом Міністерства освіти України № 102 від 15.04.1993) з метою організації освітнього процесу під час карантину в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області наказ № 43-ОД від 13.03.2020 р. «Про призупинення освітнього процесу».

ВАМ ЯК УЧАСНИКУ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ:

Учителями школи за допомогою сервісу Google Classroom розміщені матеріали для навчання за допомогоюдистанційних технологій підчаскарантину,дезазначені матеріали до уроків, домашнє завдання, форми їх виконання, контроль.

1. Встановити контроль за виконанням даних завдань.

§ Кожного дня надавати інформацію класному керівнику про захворювання ГРВІ/РВІ (інші хвороби) чи симптоми хвороби, виявлені у Вашої дитини.

§ Своєчасно повідомити вчителя щодо ускладнень при опрацюванні зазначеного навчального матеріалу.

§ Профілактика зараження є дешевшою та ефективнішою, ніж лікування. Тому наше найголовніше завдання не допустити поширення коронавірусної інфекції:

Адміністрація закладу освіти

Кiлькiсть переглядiв: 148

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.