Заклад освіти забезпечений навчальними кабінетами і приміщеннями, необхідними для реалізації освітньої програми. Більшість кабінетів відповідають вимогам Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів затвердженого наказом МОН України № 601 від 20.07.2004 р.У закладі функціонують кабінети: української мови, хімії, біології, географії, фізики, 2 кабінети англійської мови, математики, 4 кабінети інформатики та ІКТ, обслуговуючої праці, музики, деревообробна та слюсарна майстерні, 2 спортивні зали. На території закладу розташовані футбольне поле та міні-футбольне поле із штучним покриттям. Усі приміщення закладу освіти підключені до мережі Internet. Освітнє середовище НУШ (1-3 класів) є сучасним,мотивує здобувачівосвіти до навчання. Більшість навчальних кабінетів обладнані засобами навчання відповідно до вимог законодавства та освітньої програми. У закладі наявні та використовуються дидактичні та технічні засоби навчання відповідно до освітніх потреб здобувачів освіти.

У навчальних кабінетах закладу є 16 проекторів: 27 ноутбуків (з них 13 обслуговують учнів НУШ, 6 використовуються в управлінській діяльності, 8 розміщені у класах та кабінетах); 56 комп’ютерів (у 4 кабінетах інформатики та ІКТ – 48 шт., у обслуговуючого персоналу 8 шт.); 11 телевізорів знаходяться у класах, кабінетах та по одому у фойє та методичному кабінеті; одна інтерактивна дошка у кабінеті фізики та 10 одиниць у класах НУШ.

Для реалізації варіативної складової навчального плану, забезпечення гурткової роботи та освітніх потреб учнів у школі функціонують – бібліотека, актова зала, хореографічний, тренінговий класи, «Євроклуб».

Оформлення приміщень закладу мають навчально- пізнавальну, мотивуючу, розвиваючу складові.

У закладі підтримується належний повітряно-тепловий та питний режим, освітлення відповідає санітарним нормам. Облаштовані та утримуються у належному стані 18 туалетних кімнат, функціонує їдальня на 140 місць.

У закладі працює бібліотека з книгосховищем, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати для видачі та зберігання літератури.

Книжковий фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2020 року нараховує 26740 екземплярів, підручників - 16942 примірників: 1-4 класи – 5475 , 5-9 класи – 9954, 10 - 11 класів – 1513, в т.ч. художня література - 5860 примірників, науково-методична література -1394 примірники, довідкова література – 405 примірників.

Забезпечення учнів підручниками складає 97%.

Кількість споруд, які є на території школи, – чотири. Загальна площа всіх приміщень 1000 кв.метрів. Класних кімнат – 45, їх площа 5012 кв.метрів, наявне центральне опалення та водопровід, їдальня з гарячим харчуванням. Книжковий фонд (бібліотека) складає 39713, у тому числі підручників 33232.Є медичний та стоматологічний кабінети, обладнані два комп’ютерні класи. Обладнаний тренінговий та методичний кабінети.
/Files/photogallery/732/11.jpg

/Files/images/dokumenti/20200127_121031.jpg

/Files/images/nformatika/20190917_100102.jpg


/Files/photogallery/732/33.jpgТренінговий кабінет


На сьогодні у школі налічується 846 учнів.Відповідно до вимог реформи в освіті у школі активно здійснюється запровадження допрофільного та профільного навчання. Введено допрофільне навчання з історії, географії, української мови та літератури, іноземної мови та інформатики. Організована робота спецкурсів і факультативів. Основна мета кабінетної системи полягає у забезпеченні оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань Державного стандарту базової та повної середньої освіти.

Школа продовжує кращі традиції класичної освіти, одночасно використовуючи інноваційні підходи та технології до побудови сучасного змісту навчання та виховання.

У школі учні мають можливість:

• поглиблено вивчати інформаційні технології, іноземні мови, математику, суспільні та природничі науки;

• отримати основи економічних знань;

• займатися науково-дослідницькою роботою;

• реалізувати свій творчий потенціал, беручи участь у позакласній діяльності – олімпіади, предметні тижні, гуртки (Фольклорно-етнографічний, "Умілі руки", спортивного танцю, бального танцю, ритміки, театрального мистецтва, ОЗВ, фехтування, волейболу, легкої атлетики, фізичної підготовки), клуб "ЕКО";

Це сприяє успішному складанню іспитів та вступу на конкурсній основі до вищих учбових закладів.


У школі обладнано 15 кабінетів, кабінет обслуговуючої праці, дві майстерні – слюсарна та столярна, два спортивних зали,тренажерний зал, басейн.
/Files/photogallery/732/basejn.jpg


Навчально-виховний процес спрямовуємо на створення інноваційної системи особистісно розвиваючого навчання та виховання учня на ідеях педагогіки життєтворчості. Здійснюючи якісну освіту за природничим профілем, створюємо оптимальні умови для розвитку життєвих компетентностей через організацію профільного та допрофільного навчання. Ведеться робота над оновленням кабінетів історії, зарубіжної літератури, географії та іноземної мови. Встановлено сучасне обладнання в кабінеті фізики, інформатики.
/Files/photogallery/732/byajh.jpgКабінет інформатики та ІКТ для учнів початкової школи


Педколектив працює над реалізацією програми «Створення позитивного іміджу школи в умовах особистісно орієнтованого навчання виховання». Щороку учні займають призові місця у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.


/Files/images/kabneti/SDC10001 (2)_новый размер.JPG /Files/images/kabneti/SDC10002 (3)_новый размер.JPG


/Files/images/kabneti/SDC10003 (3)_новый размер.JPG /Files/images/kabneti/SDC10005 (3)_новый размер.JPG


/Files/images/kabneti/SDC10017 (2)_новый размер.JPG /Files/images/kabneti/SDC10016_новый размер.JPG


/Files/images/kabneti/SDC10003 (2)_новый размер.JPG

/Files/images/kabneti/Безымянный222_новый размер.png /Files/images/kabneti/Безымянный333_новый размер.png


/Files/images/kabneti/SDC10007 (2)_новый размер.JPG

/Files/images/kabneti/SDC10008 (2)_новый размер.JPG


/Files/images/kabneti/SDC10001_новый размер.JPG

/Files/images/kabneti/SDC10012_новый размер.JPG


/Files/images/kabneti/Безымянный8_новый размер.png /Files/images/kabneti/Безымянный11_новый размер.png


/Files/images/kabneti/Безымянный6_новый размер.png /Files/images/kabneti/Безымянный7_новый размер.png


/Files/images/kabneti/Безымянный4_новый размер.png /Files/images/kabneti/Безымянный5_новый размер.pngКiлькiсть переглядiв: 807

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.