Відповідно до ст.18 "Закону про загальну середню освіту"зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).


Зарахування учнів до школи здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відповідних органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до першого класу).

У разі потреби учень (вихованець) може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу. Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється за наявності особової справи учня, встановленого Міністерством освіти і науки України зразка, заяви батьків або осіб, що їх замінюють, довідки-підтвердження про гарантію забезпечення навчання в іншому навчальному закладі.

У школі першого ступеню навчання для учнів 1-4 класів за бажанням їхніх батьків або осіб, які їх замінюють, при наявності належної навчально-матеріальної бази, педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу можуть створюватися групи продовженого дня.

Зарахування до груп продовженого дня і відрахування дітей із них здійснюється наказом директора школи на підставі заяви батьків (осіб, які їх замінюють).

Режим роботи груп продовженого дня визначається щорічно наказом директора школи згідно з чинним законодавством.

У школі ІІ ступеня з числа випускників 4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які мають високий та достатній рівень навчальних досягнень, за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, при наявності відповідної навчально-матеріальної бази, складу педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу, можуть створюватись кадетські класи. З метою формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей реалізація програми кадетства здійснюється протягом навчання учнів в основній школі (5-9 класи).

Зарахування учнів до кадетського класу здійснюється наказом директора школи та на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, результатів співбесід з української мови, математики, випробувань з фізичної культури, медичної довідки про стан здоров’я дитини ( основна група).

Відрахування учнів з кадетського класу здійснюється наказом директора школи (за результатами навчальних досягнень учнів кадетського класу), рішенням педагогічної ради та на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Режим роботи кадетських класів затверджується щорічно рішенням педагогічної ради перед початком нового навчального року.

Кiлькiсть переглядiв: 546

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.