ПІДСУМКИ ІІ етапу олімпіад

ПІДСУМКИ ІІ етапу олімпіад

З метою створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів упродовж листопада та грудня місяців 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін на базі Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Підведено підсумки участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2019/2020 навчальному році. Результати свідчать, що у міських олімпіадах брали участь 118 учнів. Загальна кількість місць – 45. З них: І місць – 7, ІІ місць – 18, ІІІ місць – 20.

Якісний результат школи забезпечили учні:

- Лєвша Марина (11 клас) з 5-ти предметів (українська мова та література, екологія, історія України, географія, астрономія);

- Гурець Поліна (8 клас) з 4-х предметів (українська мова та література, історія, географія, хімія);

- Левшенюк Кіра (7 клас) з 3-х предметів (українська мова та література, математика, фізика);

- Троша Ангеліна (8 клас) – з 3-х предметів (українська мова та література, англійська мова, трудове навчання);

- Бурик Вікторія (9 клас) – з 3-х предметів (українська мова та література, фізика, хімія);

- Корчов Нікіта (8 клас) – з 3-х предметів (географія, фізика, хімія);

- Прохода Катерина (7 клас) – з 2-х предметів (українська мова та література, хімія);

- Михайленко Юлія (10 клас) – з 2-х предметів (географія та фізика);

- Кебець Дар’я (11 клас) – з 2-х предметів (українська мова та література, історія України);

- Ємельяненко Максим (9 клас) - з 2-х предметів (інформатика та інформаційні технології).

- Бражник Мелана (8 клас) – з 2-х предметів (історія та біологія);

- Васильченко Глеб (8 клас) – з 2-х предметів (інформатика та інформаційні технології).

Плідне відношення до праці щодо підготовки та успішного виступу призерів у ІІ етапі олімпіад забезпечили вчителі: Хоруженко Ірина Федорівна, учитель фізики та астрономії (6 переможців), Ахмедзянова Тетяна Яківна, учитель історії (5 переможців), Зінчук Олександр Васильович, учитель інформатики (4 переможця), Забара Оксана Василівна, учитель хімії (4 переможця), Надточій Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури (3 переможця), Калиновська Ірина Миколаївна, учитель географії (3 переможця), Солонуха Інна Петрівна, учитель англійської мови (2 призера).

Захищати честь міста на рівні області будуть учні закладу: з географії – Гурець Поліна та Лєвша Марина, з англійської мови - Скоченко Дар’я, з біології – Бражник Мелана, з історії – Старченко Аліна.

Бажаємо успіхів, натхнення, перемог у навчанні та праці!

Кiлькiсть переглядiв: 126

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.