Різдво в Європі


Семінар “Growing up with Grammar. Teaching Grammar in Primary School.”


Скажемо насиллю - НІ!


26.09 відбулося засідання Євроклубу “The globe” на тему: «Світ спорту»: найпопулярніші спортивні ігри в країнах Європи”. Метою засідання було: розширити знання учнів про національні види спорту в країнах Європи, стимулювати бажання турбуватися про власне здоров’я і негативне ставлення до шкідливих звичок та дотримання загальних правил гігієни, на прикладі видатних спортсменів.


Формувати позитивне ставлення до активного способу життя, до занять фізичної культури; спонукати учнів до рухливої активності, саморозвитку, самовдосконаленню, до занять у спортивних секціях і гуртках;

виховувати почуття відповідальності за власне та чуже здоров'я і життя.

/Files/images/vroklub/SAM_2477_новый размер.JPG /Files/images/vroklub/SAM_2482_новый размер.JPG

/Files/images/vroklub/SAM_2494_новый размер.JPG


20.10.2014 р. члени шкільного євроклубу “The globe” відвідали Музей Полтавської битви на Полтавщині. Музей був відкритий за ініціативи відомого краєзнавця І.Павловського з нагоди 200-річного ювілею баталії у червні 1909 року.Сучасні зали музею містять унікальні експонати кінця XVII століття та періоду Північної війни (1700-1721): портрети українських гетьманів, гравюри, медалі, колекція холодної та вогнепальної зброї європейського та східного зразків, особисті речі Петра І. У найбільшій залі музею представлена велична діорама із зображенням останніх хвилин Полтавської битви. На території компактного музейного містечка місце поховання загиблих царських солдатів — Братська Могила (1709 рік — поч. XX ст.), пам’ятник Петру І (А.Адамсон, 1915), Сампсоніївська церква (1856-1907) та інші об’єкти.Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» єдиний серед історико-культурних заповідників України, який входить до міжнародної асоціації військово-історичних музеїв світу (ІАМАМ), що діють під егідою ЮНЕСКО. Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 року № 1761 Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» оголошений об’єктом культурної спадщини національного значення та внесений до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.


31.11. 2014 р. представники шкільного євроклубу “The globe” з метою підвищення інтересу до вивчення англійської мови та культури Великобританії і США організували костюмовану театралізовану шоу-програму Halloween party.
З величезним захопленням євроклубівці готували декорації та розробляли сценарій проведення заходу. Місце, де відбувалася вечірка, було прикрашена виготовленими власноруч привидами, відьмочками, кажанами, павутиною та павучками, гарбузами.
Діти мали змогу познайомитись з історією, традиціями святкування Хелловіну в англомовних країнах.
Хелловін у школі надовго запам’ятається всім учням своєю неповторною атмосферою та можливістю від душі повеселитися. Не варто втрачати таку чудову нагоду!
Основна прикраса на Хелловін – це гарбуз (pumpkin) із вирізаним обличчям, в середині якого горить свічка. Такий гарбуз називається jack-o’-lantern.
В цей день діти люблять влаштовувати маскарад. Вони перевдягаються у страшні (scary) костюми: відьми, привиди, скелети, а потім ходять від одного дому до іншого, стукають у двері та кажуть: trick-or-treat! Це означає, що хазяїн дому має або пригостити дітей солодощами (candies), або, якщо він відмовиться, діти можуть пожартувати над ним, або налякати його. Ще на Хеловін ви обов’язково можете побачити чорних котів, летючих мишей, павучків. Але вони зовсім не страшні, а навіть добрі, тому що Хеловін – це, в першу чергу, свято-маскарад.

Кiлькiсть переглядiв: 337

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.