Ласкаво просимо!

УВАГА! Ми створили новий сайт. Переходьте за посиланням
Глухівська ЗОШ №6
та читайте новини закладу !


/Files/photogallery/732/Рисунок2.jpg

Раді вітати Вас на сайті Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області!


Освіта. Навчання. Виховання. Три головні частини педагогічного процесу. Так було, так є і так буде!


У 2020-2021 навчальному році визначено вектор роботи над загальною обласною темою «Забезпечення якісної освіти засобами педагогічної інноватики як важливого чинника в реалізації державних освітніх ініціатив, спрямованих на формування компетентного випускника нової української школи».


Проблема школи

Формування позитивного іміджу закладу в умовах реформування освіти


Результат навчання у школі – свідоме визначення нашими вихованцями свого шляху в самостійному житті, і, головне, - здатність реалізувати зроблений вибір на основі набутих знань, умінь та навичок.

Мета педагогів Глухівської загальноосвітньої школи №6 – сприяти самовизначенню та самореалізації кожного з учнів. На це спрямовано зусилля учнів, батьків, вчителів.


Визначаючи подальший розвиток школи, ми керуємось такими настановами:

– Формування в дитині потягу до знань, потреби в освіті і вихованості як найважливіших засобах забезпечення повноцінного життя людини.
– Створення системи позакласної роботи, що сприяє формуванню всебічно розвиненої особистості, здатної на ініціативне самовизначення.
– Створення умов для самовизначення і самореалізації учнів у різних видах творчої діяльності з метою становлення повноцінної особистості.
– Професійна спрямованість педагогів на творчу підтримку у потреби учнів здобути необхідний рівень знань; використання сучасних технологій навчання.
– Об'єднання зусиль педколективу, батьків та учнів для створення належних організаційно-педагогічних, морально-психологічних, матеріально-технічних, санітарно-гігієнічних та естетичних умов.

Тобто створення справжньої школи радості, де всім і кожному добре, затишно і привітно.


Діти, школа, вчителі... Слова усім відомі і знайомі. Але в кожного свої спогади, емоції, почуття викликають вони. Найчастіше — це дитинство, сміх радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи... І вчителі, які спливають час від часу у пам’яті; від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Нікуди від цього не дінешся. Школа... Це бурхливе життя, навчання. Ти швидко ростеш і мужнієш. Для випускників вона живе тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину. І деколи хочеться повернутися у її багатоголосся і дзвінку радість, в ту дитячу безтурботність, де все було так просто і легко.

Мова навчання у закладі - українська.

Іноземні мови, що вивчаються - англійська, німецька, російська мова.


Навчання у школі здійснюється безкоштовно.


Це справді найкращі роки у житті людини.


Наша адреса:

вул. Героїв Крут, б.5, м. Глухів, Сумська обл.
тел: (05444) 7-20-09
E-mail: shkolan6@ukr.net
Директор: Калиновська Ірина Миколаївна