Навчатися цікавіше та зручніше з карткою Юніора

Навчатися цікавіше та зручніше з карткою Юніора

Навчитися правильно розпоряджатися своїми фінансами, легко та зручно здійснювати покупки та цікаво подорожувати зручніше с карткою Юніора.Картка Юніора від ПриватБанку - унікальна можливість уникнути проблем із готівкою. Гроші на картці застраховані від крадіжки чи втрати. А головне, малюк витрачає лише ту суму, що дозволяють батьки. І дорослі точно знають - на які потреби.

Картка Юніора - це банківська картка, яку можна оформити дітям від 6 до 17 років. Вона прив’язана до картки батьків, тож дорослим приходять сповіщення про витрати дитини або запит на поповнення рахунку, якщо коштів для оплати не вистачило. Для майже миттєвого переказу достатньо здійснити просту операцію вPrivat24або скористатися терміналом самообслуговування.

Картка Юніора наділена всіма опціями “дорослих” карток - підключена до програми “Бонус Плюс” (її власник отримує бонуси-знижки до 20% вартості покупки), має депозитну властивість (7 % річних) тощо. Юний власник може планувати свої витрати, заощаджувати та навчатися фінансовій самостійності. Такою карткою можна розраховуватися за товари та послуги в інтернеті, купувати квитки на проїзд тощо.

“Картка допомагає не тільки відпочивати, - пояснює керівник напрямку “ЮніорБанк” Сумської філії ПриватБанку Тетяна Бур. - Власники Картки Юніора мають змогу пройти навчання у Бізнес-Школі ЮніорБанку.Тут школярі отримають знання про основи підприємництва та підвищать рівень фінансової грамотності, будуть брати участь у ділових іграх та тренінгах, а також навчаться користуватися банківськими послугами за допомогою власної банківської картки. Заняття у Бізнес-Школі доступні будь-якій дитині шкільного віку та абсолютно безкоштовні”.

В період навчання школярі мають можливість дізнатися про освітні програми ПриватБанку та блище познайомитися із самим банком.ПриватБанк безкоштовно надає школярам можливість взяти участь в екскурсіях до відділень ПриватБанку, де вони побачать роботу спеціалістів з обслуговування клієнтів, касирів, клієнт-менеджерів, керівника відділення. Дітям продемонструють основні можливості терміналу самообслуговування, банкомату, розкажуть про користь Приват24, інших мобільних банківських додатків. Такі екскурсії дозволять дітям не лише подивитися, як працює банк, а й навчать користуватися найсучаснішими послугами і технологіями, а також допоможуть з’ясувати, як правильно поводитись із грошима.

На безкоштовні екскурсії можна записатися в будь-якому відділенні банку місті Глухів. Учасником цієї цікавої програми, яка проходить в рамках Національної програми фінансової грамотності ЮніорБанку, може стати будь-який школяр віком від 6 до 17 років.

Лише влітку, під час відпочинку у шкільних таборах, відділення ПриватБанку з екскурсіями відвідали більше 500 школярів сумських шкіл №9, 10, 17, 18, 21, 29, 30, а також шкіл районних центрів: Глухова, Шостки, Конотопа, Липової-Долини, Ромен, Недригайлова, Краснопілля, Охтирки.

Детальніша інформація про освітні програми – на сайтіwww.juniorbank.ua.На цьому ж сайті можна слідкувати за всіма новинами й акціями та самостійно записатися на будь-який навчальний захід від ЮніорБанку. А замовити саму картку можна насайті ЮніорБанкуабо ж у будь-якому відділенні ПриватБанку у Сумській області.

Кiлькiсть переглядiв: 140

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.