НАШІ ДОСЯГНЕННЯ
Упродовж листопада-грудня місяців 2018 року тривав ІІ ( міський) етап учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін, у якому взяли участь 124 учнів закладу.
Призерами міських предметних олімпіад стали 26 учнів.
Українська мова та література
- ТРОША АНГЕЛІНА (7-В кл.) – ІІ місце, уч.НАДТОЧІЙ С.М.
- ГУРЕЦЬ ПОЛІНА (7-В кл.) - ІІІ місце, уч.НАДТОЧІЙ С.М.
- БУРИК ВІКТОРІЯ (8-Б кл.) – ІІ місце, уч.НАДТОЧІЙ С.М.
- СКОЧЕНКО ДАРІЯ (8-В кл.) – ІІІ місце, уч.БОРОДЕНКО Н.М.
- СИМОНЕНКО ЮЛІЯ (9-В кл.) – ІІІ місце, уч.НАДТОЧІЙ С.М.
- ЛЄВША МАРИНА (10 кл.) – ІІ місце, уч.ХОМЕНКО О.В.
- КЕБЕЦЬ ДАР’Я (10 кл.) – ІІІ місце, уч.ХОМЕНКО О.В.
Фізика
- КОРЧОВ НІКІТА (7-В кл.) – ІІІ місце, уч.ХОРУЖЕНКО І.Ф.
- БУРИК ВІКТОРІЯ (8-Б кл.) – ІІ місце, уч. ХОРУЖЕНКО І.Ф.
- ВОЛОДЬКО АННА (11 кл.) - ІІ місце, уч. ХОРУЖЕНКО І.Ф.
- РЕВА ОЛЬГА (11 кл.) – ІІІ місце, уч. ХОРУЖЕНКО І.Ф.
Інформаційна технологія
- ЄМЕЛЬЯНЕНКО МАКСИМ (8-Б кл.) – І місце, уч. ЗІНЧУК О.В.
- ПАНТЕЛЕЙЧУК ІЛЛЯ (9-В кл.) - ІІІ місце, уч. ЗІНЧУК О.В.
- ЧЕМОДУРОВА АНАСТАСІЯ (11 кл.) – І місце, уч. БОЙКО О.А.
Англійська мова
- БУБНОВА АЛІНА (8-В кл.) – ІІ місце, уч. СОЛОНУХА І.П.
- СИМОНЕНКО ЮЛІЯ (9-В кл.) – ІІІ місце, уч. КАРДАШОВА Н.В.
Біологія
- БУРИК ВІКТОРІЮ (8-Б кл.) – ІІІ місце, уч. ГОВОРУХА Т.М.
Історія
- КЕБЕЦЬ ДАР’Ю (10 кл.) – ІІ місце, уч. АХМЕДЗЯНОВА Т.Я.
- ЛЄВША МАРИНА (10 кл.) – ІІІ місце, уч. АХМЕДЗЯНОВА Т.Я.
- АЩАУЛОВА ТЕТЯНА (11 кл.) – І місце, уч. АХМЕДЗЯНОВА Т.Я.
- РИБАЛКА ВІКТОРІЯ (11 кл.) -ІІІ місце, уч.АХМЕДЗЯНОВА Т.Я.
Географія
- ЛЄВША МАРИНА (10 кл.) – І місце, уч. САМОЩЕНКО Л.О.
- МИХАЙЛЕНКО ЮЛІЯ (9-Вкл.)–ІІ місце,уч.САМОЩЕНКО Л.О.
- БУТЕВИЧ АНАСТАСІЯ (9-Б кл.) - ІІІ місце, уч. САМОЩЕНКО Л.О.
- ХОЛЯВКО ВІКТОР (8-Б кл.) – ІІІ місце, уч. САМОЩЕНКО Л.О.
Трудове навчання
- СТАРЧЕНКО АЛІНА (7 кл.) – ІІІ місце, уч. ГРУДІНА Н.М.
- СМИРНОВА АНАСТАСІЯ (11 кл.)–ІІ місце,уч. КЕБЕЦЬ С.М.
- БОБРОВ МИКОЛА (9-Б кл.) - ІІ місце, уч. БІЛЕВЩУК Ю.А.
Правознавство
- МАНЖОС ТАЇСІЯ (10 кл.) – І місце, уч. АХМЕДЗЯНОВА Т.Я.
- СИМОНЕНКО ЮЛІЯ (9-В кл.)–ІІ місце, уч. НЕКРАСОВА Л.М.
Інформатика
- ЄМЕЛЬЯНЕНКА МАКСИМА (8-Б кл.) – І місце, уч. ЗІНЧУК О.В.
- БУТЕВИЧ АНАСТАСІЮ (9-Б кл.) – ІІІ місце, уч. БОЙКО О.А.
Математика
- ЛЄВШУ МАРИНУ (10 кл.) – ІІ місце, уч. НЕДАШКІВСЬКА Т.В.
- ТРОШУ АНГЕЛІНУ (7-В кл.)–ІІ місце,уч. НЕДАШКІВСЬКА Т.В.
- МЕЛЄШКА ІЛЛЮ (9-В кл.) –ІІІ місце, уч. РАМУСЬ Т.В.
- ГОРБАЧОВА ЯРОСЛАВА (8-Б кл.) – ІІ місце, уч. ЮРІНА Г.М.
- КОВАЛЬЧУКА ДМИТРА (6-Г кл.) – ІІІ місце, уч. САМОЩЕНКО Л.А.
Астрономія
- РЕВУ ОЛЬГУ (11 клас) – ІІ місце, уч. ХОРУЖЕНКО І.Ф.
Хімія
- БУРИК ВІКТОРІЮ (8-Б кл.) – І місце, ЗАБАРА О.В.
- ГУРЕЦЬ ПОЛІНУ (7-В кл.) – ІІ місце, уч. ЗАБАРА О.В.
- ТРОШУ АНГЕЛІНУ (7-В кл.) – ІІІ місце,уч. ЗАБАРА О.В.
- БУТЕВИЧ АНАСТАСІЮ (9-Б кл.) – ІІ місце, уч. ЗАБАРА О.В.
Екологія
- ЛЄВШУ МАРИНУ (10 клас) – І місце, уч. ГУЛАКОВА І.М.
Слід відзначити результативність підготовки учнів до предметних олімпіад:
- учителя історії та правознавства Ахмедзянової Т.Я., яка підготувала 5 призерів;
- учителя фізики та астрономії Хоруженко І.Ф., яка підготувала 5 призерів;
- учителя географії Самощенко Л.О., яка підготувала 4 призера;
- учителя української мови та літератури Надточій С.М., яка підготувала 4 призера;
- учителя хімії Забари О.В., яка підготувала 4 призера;
- учителя інформатики Зінчука О.В., яка підготував 3-х призерів.
Якісні знання підтвердили та результативність виступу забезпечили в міському етапі учні:
- Лєвша Марина (10 клас), яка виборола 5 призових місць;
- Бурик Вікторія (8-Б клас), яка посіла 4 призових місця;
- Симоненко Юлія (9-В клас), Троша Ангеліна (7-В клас), Бутевич Анастасія (9-Б клас), які вибороли по 3 призових місця.
Вдалий виступ у міськомі етапі учнівських олімпіад продемонстрували учні: Ємельяненко Максим (8-Б клас), Гурець Поліна (7-В клас), Рева Ольга (11 клас), Кебець Дар’я (10 клас), які вибороли по 2 призових місця.
Відповідно до протоколів проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін учні школи вибороли 43 місця. З них: І місць – 7, ІІ місць – 17, ІІІ місць – 19. Якісний показник шкільної команди склав 34,7%, це найкращий показник серед закладів міста.
Упродовж листопада місяця учні закладу вибороли призові місця у ІІ етапі:
- ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
МОВЧАН ДАРИНА (9-В кл.) – І місце, уч. БАЛЮК В.Є.,
МІХНО МАРІЯ (7-В кл.) – ІІ місце, уч. НАДТОЧІЙ С.М.;
- ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика
ТРОША АНГЕЛІНА (7-В кл.) – І місце, уч. НАДТОЧІЙ С.М.,
ГУРЕЦЬ ПОЛІНА (7-В кл.) – ІІІ місце, уч. НАДТОЧІЙ С.М.,
ПРОХОДА КАТЕРИНА (6-Б кл.) –ІІІ місце, уч.КОЛТАЧИХІНА О.В.
Л.М.Шершень, заступник директора з НВР
Коментарi