Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців!

Протягом жовтня-листопада 2015 року Міністерством освіти і науки України та популярним дитячим телеканалом ПЛЮСПЛЮС був реалізований Всеукраїнський конкурсний проект «Це наше і це твоє», спрямований на формування патріотизму та почуття гордості за свою землю.

Учасниками стали учні 2-х – 4-х класів початкових шкіл всієї України. Вчителі методично вводили в навчально-виховний процес пізнавальні короткометражні мультфільми про те, чим може пишатися кожен українець та що може прославити нашу Батьківщину.

/Files/images/konkursi/ywGUp80Yjsc_новый размер.jpg Вихованці 3-Г класу Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 стали активними учасниками конкурсу і дізналися багато про найбільший у світі літак «Мрія», спроектований в Україні, про гіпсові печери, рамкові вулики та ін. На прикладі цих надзвичайних історій був створений спільно з учнівським та батьківськім колективом і наш патріотичний проект про перший у світі трамвай з електричний двигуном, котрий став одним із переможців серед 600 надісланих на конкурс робіт. За умовами конкурсу, до кожної з переможних робіт буде відзнятий пізнавальний мультфільм, який можна буде згодом переглянути в мережі та по телевізору.

Відзнаку за першість учням надіслали саме під Новорічне свято. Разом з подарунками від Діда Мороза діти отримали фірмові зошити від телеканалу ПЛЮСПЛЮС з інсталяцією написаних історій та почесний диплом переможця. Для нас це стало не просто перемогою, а й вагомою мотивацією до вивчення культурної та наукової спадщини рідної землі.

Надзвичайний проект «Це наше і це твоє», котрий зігрів серце кожного маленького українця, назавжди закарбує у пам’яті неймовірні емоції, гордість та ясність того, що патріотизм пробуджує і об’єднує! Любіть Україну та пишайтеся здобутками, винаходами та перемогами тих, хто творить історію! А створює її серце кожного з нас.

Олена Карпицька, кл. керівник 3-Г класу Глухівської ЗОШ №6

Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.