День писемності української мови

День писемності української мови

Сьогодні, 9 листопада, День української писемності та мови - свято рідної мови. Першим до нас приходить слово... З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. "Мама, тато, баба, льоля, киця", - лепече дитина. Які дивні перші двоскладові слова! А потім знання зі словесності поширюються. Дитина спинається на ноги, пізнає за день десятки нових слів, звучних та красивих: сонечко, квітка, вода, трава... Світ - мов казка. І пізнаємо ми його за допомогою слова. За допомогою слова відкриваємо таємничість і складність інших наук: географії, історії, біології, фізики, математики...
Отже, словесність - початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає сили і розливається могутньою рікою.Адже, слово до слова - зложиться мова!..

Учні 4-А класу приймали участь у виставці робіт з української мови, провели виховний захід «З рідним словом міцніє держава!» на якому розповідали віршики, виконували українські таночки, грали у вікторину. Ми поповнили наші знання цікавою та пізнавальною інформацією та отримали море позитивних емоцій.


Оксана Боровик, учитель 4-А класу

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.