Юні баскетболісти

28 жовтня на базі ЗОШ №6 відбувся І Регіональний турнір з баскетболу «Кубок шостої школи».

На змагання завітали команди дівчат і хлопців м.Кролевець, м.Глухів, с.Ярославець, с.Тулиголове, с.Дубовичі.

За грою спостерігали головний суддя Волинко Д.А. ,учитель фізичної культури ЗОШ №6, судді Колтачихін Ф.Г., директор ДЮСШ, Гавриш Д.Є., тренер ДЮСШ.

Боротьба за кубок першості була дуже запеклою. І все-таки серед хлопців переможцями стала команда ЗОШ №6, ІІ місце посіли учні с.Дубовичі, ІІІ місце вибороли спортсмени с. Ярославець.

Серед дівчат місця розподілились наступним чином: І місце – с.Ярославець, ІІ – с.Тулиголове, ІІІ – ЗОШ №1 м.Глухів.

Позакінченні команди отримали кубки і грамоти з рук головного судді.