Кадетом бути модно!

Кадетом бути модно!

Традиційно наприкінці навчального року кадетські класи Глухівської загальноосвітньої школи №6 відправляються на військово-польові збори. Цього року збори тривали п’ять днів: з 1 по 5 червня у мальовничому та загадковому Слоутському лісі.

Галереї "Кадетом бути модно"

Метою цих зборів було не просто посидіти біля вогнища, а виховання у підростаючого покоління патріотичного духу.

Протягом зборів кадети проводили навчання з основ воєнної підготовки: розбір та збір автоматів, подолання туристичної смуги перешкод, орієнтування на місцевості, заняття тактикою і звичайно ж посвята в туристи.

На кадетські збори завітали гості з Глухівського міськрайонного спортивно-технічного клубу ТСО України та з воєнкомату. Військовослужбовці провели заняття з вогневої та інженерної підготовки. Продемонстрували засоби оборони. А представники клубу організували змагання по стрільбі. Переможці змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами.

І хоча хлопці трохи стомилися, адже доводилося долати і чималі відстані, і змагатися під пекучим сонцем, і трохи скучили за рідними, все ж навчаннями задоволені, охоче демонстрували свої кадетські навики і запевняли, що ніскілечки не шкодують про вибір навчального кадетського класу.

Варто відмітити, що хлопці-кадети значно відрізняються від звичайних ровесників, причому не тільки по фізичній підготовці. Більшість із них твердо знають, чого вони хочуть і ким стануть у майбутньому - це майбутні захисники нашої Батьківщини.

Тетяна Гапонько, учитель початкових класів

Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.