Шкільний Олімп

Шкільний Олімп

Кажуть, що посієш, те й пожнеш. Наприкінці року в нашій школі «збирали врожай», підбивши підсумки роботи за рік і нагородивши найкращих учнів на "Шкільному Олімпі". Традиційним у нас стало свято, на якому відзначають школярів, які стали призерами предметних олімпіад різних рівнів, творчих конкурсів, спортивних змагань та приймали активну участь у житті школи.

Директор школи Ірина Миколаївна Калиновська звернулася з привітальним словом до присутніх, наголосивши на тому, що з кожним роком кількість учнів-переможців різних рівнів предметних олімпіад зростає.

Переможцем у номінації «Гордість школи» стала учениця 8-В класу Гулакова Наталія. Кращими класами визнано 2-Г (класний керівник О.В. Ільченко), 8-Б (класний керівник Л.О. Самощенко), 8-В (класний керівник О.В. Новикова) класи.

На святі відзначили й найкращих учителів і вихователів - Т.Я. Ахмедзянова перемогла в номінації «Учитель року», з рук директора отримали грамоти Л.М. Пилипенко та О.В. Батулинський.

Адміністрація школи вручила грамоти, солодкі подарунки, була відмічена робота вчителів і підтримка батьків, а у подарунок усі отримали музичні вітання.

Присутні ще раз мали змогу переконатися, що «Шкільний Олімп» не просто потрібний, він необхідний, адже це свято стимулює дітей до нових досягнень, які своїми перемогами створюють імідж нашої школи.

Галереї "Шкільний олімп 2015"

Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.